O BECH PACKAGING

Historia Bech Packaging - dawniej Scanbech - zaczyna się w połowie lat 50-tych, kiedy to Frank Bech założył przedsiębiorstwo przedstawicielskie. Jako firma rodzinna, Bech Packaging specjalizuje się w rozwoju i produkcji opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego oraz dla przetwórców żywności. Szeroki asortyment podstawowy, wraz z działem projektowym oraz narzędziownią pozwalają na zaoferowanie Klientom najlepszych i najdoskonalej dobranych opakowań z tworzyw sztucznych dostępnych na rynku. Urządzenia produkcyjne Bech Packaging spełniają wszystkie europejskie normy, tak aby dostarczyć produkty najwyższej jakości.

BADANIA I ROZWÓJ

Badania i rozwój zawsze miały duży udział w naszym sukcesie. Centrum badań i rozwoju zlokalizowane jest w Polsce wspierane przez wewnętrzny dział wykonywania form. Nasz zespół profesjonalistów jest przygotowany na to, aby dostarczyć Wam najlepsze rozwiązania, spełniając oczekiwania dotyczące projektu produktu, wykonania form i produkcji opakowań. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w kwestii linii napełniających. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez Bech Packaging pomogło nam osiągnąć pozycję lidera wśród projektantów opakowań.

ŚRODOWISKO

Działania wszelkich organizacji, mające na celu polepszenie warunków życia na ziemi teraz oraz dla przyszłych pokoleń uważamy ze wszechmiar za słuszne. Przy obecnym tempie rozwoju technologicznego, zapomnienie o naturalnym środowisku byłoby katastrofalne w skutkach. Chcemy mieć czytelny wkład w tę ważną sprawę. Dlatego w ramach Bech Packaging podejmujemy szeroko zakrojone działania na rzecz ochrony naszego środowiska, które objawiają się m.in. w: - redukcji zużycia surowców poprzez redukcję masy wyrobów, dzięki wykorzystaniu wiedzy, dużego doświadczenia oraz nowoczesnych technologii w konstrukcji opakowań jak i procesu produkcyjnego. - redukcji odpadów produkcyjnych, poprzez ciągłe udoskonalanie procesu produkcyjnego. - redukcji konsumpcji energii elektrycznej, poprzez ciągłe zwiększanie wydajności w jednostce czasu oraz szeroko rozumianą optymalizacje procesu technologicznego. - optymalizacje łańcucha dostaw. Naszym nadrzędnym celem jest budowanie świadomości ekologicznej wśród pracowników na wszystkich poziomach organizacyjnych Bech Packaging. Jesteśmy przekonani o zasadności działania w słusznej sprawie, dlatego w ramach struktury organizacyjnej Bech Packaging powołana została międzynarodowa grupa osób odpowiedzialna za budowanie oraz realizację naszej strategii środowiskowej.