Personalizowany projekt

Personalizowane modelowanie to idealny sposób tworzenia ekskluzywnych projektów. Praktycznie wszystkie prace wykonujemy są we własnym zakresie, co obejmuje projekt koncepcji, poprzez wyrób narzędzi, produkcję, grafikę i wszechstronne usługi dekoracyjne. Dedykowany menadżer projektu pomaga wprowadzić koncepcję w życie, prowadząc Klienta przez każdy krok procesu i udzielając porad dotyczących najlepszego stylu, materiałów i opcji dekoracyjnych.

Szkic projektu

Wszystko zaczyna się od szkicu… Najpierw musimy poznać dokładnie potrzeby naszych Klientów.

Każdy element opakowania tworzonego przez naszych projektantów jest owocem intensywnego poszukiwania nowych rozwiązań. Nasze wysiłki, aby znaleźć najbardziej aktualne rozwiązanie, dają nam nieograniczony potencjał twórczy.

Koncepcja bryły w 3D

Bech Packaging pracuje na projektach 3D używając szybkiego prototypowania. Oznacza to, że firma myśli i pracuje w trzech wymiarach.

W trakcie procesu projektowania tworzymy wielorakie opcje, dając Klientowi szybki przegląd różnych możliwości projektowych.

Przygotowujemy koncepcję brył dzięki wydrukom 3D, co oznacza, że elementy opakowania, zarówno standardowe jak i personalizowane, znajdują się bardzo szybko na naszym biurku.

Tworzenie formy produkcyjnej

W naszym łańcuchu dostaw kluczowe znaczenie ma relacja z producentami form i ślusarzami narzędziowymi. Dzięki temu transfer danych między poszczególnymi wydziałami uczestniczącymi w projektowaniu jest wolny od błędów, co ma bardzo duże znaczenie dla tworzenia elementów opakowania w ramach uzgodnionego harmonogramu i kosztów.

Produkt końcowy

Na końcu procesu Klient otrzymuje funkcjonalne opakowanie wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniające jego wymogi.

Motorem naszych działań jest pasja i poczucie odpowiedzialności za sukces i rozwój naszych Klientów.