Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Twój projekt

Personalizowane modelowanie to idealny sposób stworzenia wyjątkowych koncepcji. Opakowania kosmetyczne, farmaceutyczne, spożywcze i chemiczne projektujemy i produkujemy od podstaw, co obejmuje szeroki zakres działań: schemat, wyrób narzędzi, produkcję, grafikę i wszechstronne usługi dekoracyjne. Dobieramy optymalne technologie produkcyjne, materiały i formę, by przekształcić innowacyjny pomysł w dobry produkt.  Dedykowany menadżer projektu pomaga wprowadzić koncepcję w życie, prowadząc klienta przez każdy krok procesu i udzielając porad dotyczących najlepszego stylu, materiałów i opcji dekoracyjnych.

Dzięki najnowszym urządzeniom i systemom, które pozwalają nam na kontrolę każdego etapu projektu, dostarczamy naszym klientom dopasowane do ich potrzeb produkty i rozwiązania o najwyższej jakości.

 


NIEBANALNY EFEKT 

Jako producent opakowań stworzymy oryginalny projekt, który podkreśli charakter marki, a indywidualnie dobrane i zaprojektowane opakowania kosmetyczne sprawią, że państwa firma będzie się wyróżniać nie tylko świetną jakością produktów, ale również atrakcyjnym i praktycznym wyglądem oraz zastosowaniem butelek i zamknięć.

 

ETAPY PRODUKCJI

Analiza potrzeb i oczekiwań klienta
Wstępny szkic oraz koncepcja projektu
Projekt butelki w przestrzeni 3D
Przygotowanie dokumentacji technicznej
Zatwierdzenie dokumentacji technicznej przez klienta
Budowanie formy produkcyjnej
Testy produkcyjne zgodności technicznej
Produkcja masowa
Produkt finalny

Wszystko zaczyna się od szkicu… Zanim zaczniemy projekt zbieramy rzetelny wywiad by wiedzieć na czym najbardziej zależy klientowi, tak by inspiracje były spójne z jego zamysłem. Każdy element opakowania tworzonego przez naszych projektantów jest owocem intensywnego poszukiwania nowych rozwiązań. Nasze wysiłki, aby znaleźć najbardziej aktualne rozwiązanie, dają nam nieograniczony potencjał twórczy. Bech Packaging pracuje na projektach 3D używając systemów szybkiego prototypowania. Oznacza to, że firma myśli i pracuje w trzech wymiarach. W trakcie procesu projektowania tworzymy rozmaity wachlarz możliwości, dając klientowi szybki przegląd różnych opcji projektowych. Przygotowujemy koncepcję brył dzięki wydrukom 3D, co pozwala na to by elementy opakowania, zarówno standardowe jak i personalizowane, znalazły się bardzo szybko na naszym biurku. Takie działanie umożliwia namacalny wgląd w projekt, zanim zapadnie decyzja o masowej produkcji. Ostatnim etapem procesu jest moment, kiedy klient otrzymuje funkcjonalne opakowanie, wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniające jego wymogi. Motorem naszych działań jest pasja i poczucie odpowiedzialności za sukces i rozwój naszych klientów. Naszym celem jest by ten, końcowy już etap, przyniósł jak najwięcej satysfakcji zleceniodawcy, a cała skrupulatność poprzednich działań przyczyniła się do wzrostu sprzedaży finalnego produktu.