Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aplikatory

Odpowiednio dopasowane zamknięcie, które zabezpiecza zawartość opakowania przed wylaniem i jednocześnie umożliwia łatwą aplikację preparatu, ma bezpośredni wpływ na zadowolenie konsumenta. Bierzemy to pod uwagę - z tego względu w codziennej pracy dbamy o to, aby do naszych klientów trafiały najlepsze rozwiązania z możliwych. Nie bez przyczyny więc wybór zamknięć do butelek kosmetycznych, chemicznych czy farmaceutycznych jest tak różnorodny.

Prócz dozowników, atomizerów, nakrętek czy rozpylaczy do opakowań proponujemy również aplikatory. Na wybór czeka kilka końcówek przeznaczonych do dawkowania preparatu w pożądanej ilości w sposób wygodny i bezpieczny dla konsumenta. Proponowane przez nas zamknięcia produkujemy z tworzywo wysokiej trwałości - głównie PP (polipropylenu) cenionego m.in. za termoplastyczność, odporność chemiczną oraz niemal zerową zdolność wchłaniania wody. Na wybór czekają obecnie aplikatory do butelek w dwóch wielkościach (dla szyjek o szerokości 22 cm oraz 24 cm).

Aplikatory od producenta Bechpackaging

Produkowane przez nas zamknięcia do butelek są powszechnie cenione przez producentów opakowań oraz firmy działające w branży spożywczej, chemicznej, kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Ułatwiamy ponadto dopasowanie opakowania do specyfiki produktów, w tym pasujących do nich nakrętek czy dozowników. Dokładamy wszelkich starań, aby były to wyroby cechujące się trwałością, uniwersalnością oraz prostotą.

Klientów zainteresowanych pozyskaniem wysokiej jakości aplikatorów do butelek zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Każdy typ zamknięcia posiada swoją charakterystykę. W przypadku chęci przetestowania, w jaki sposób działają wybrane końcówki, istnieje możliwość zamówienia próbki - do czego zachęcamy.

Pozostajemy otwarci na potrzeby klientów. Jako producent możemy zaproponować sprawdzone rozwiązanie lub przygotować propozycję dopasowaną do indywidualnych potrzeb czy specyfiki danego opakowania. Wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać potrzebne informacje.