Aktualności


Jakie nowości pojawiły się w naszej ofercie? W jakich targach bierzemy udział? Co słychać na naszej produkcji? Zaglądaj do działu aktualności i bądź na bieżąco!


Wracamy na targi! #CosmeticBusiness

9.09.2021

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w końcu, po ciężkim pandemicznym roku, wystawiamy się na targach. Znów będziemy mogli spotkać się z Wami na żywo podczas międzynarodowych targów Cosmetic Busines w Monachium (19-20 października).

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr D04 w hali 3, gdzie będziemy prezentować nasze nowości i bestsellery opakowaniowe. Nasz niezawodny team odpowie na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów.

Jubileusz 25-lecia działalności Bech Packaging.

2.06.2021

W czerwcu 2021 roku z dumą obchodziliśmy jubileusz 25-lecia działalności Bech Packaging.

Tak – już od 25 lat projektujemy i wykonujemy opakowania z tworzyw sztucznych dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej i chemicznej. Nasze produkty świetnie odnalazły na rynku lokalnym, jednak gros butelek i dozowników eksportujemy niemal na całą Europę. Regularnie wysyłamy nasze opakowania również do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii a nawet do krajów afrykańskich.

czytaj więcej

#NakręconeSercePomocy

14.05.2021

Na początku roku zakupiliśmy na rzecz Fundacji „Radość z Uśmiechu” pojemnik na zakrętki. Ogromne serce stanęło w Nowym Tomyślu przy ulicy Kościuszki, niedaleko Restauracji IRAL.

„Radość z Uśmiechu” to fundacja, której misją jest niesienie pomocy dzieciom i osobom dorosłym w sytuacji zagrożenia życia – pomagają potrzebującym w leczeniu chorób oraz wspierają w problemach, z którymi nie poradzą sobie bez wsparcia z zewnątrz.

Każda nakrętka to szansa dla podopiecznych Fundacji na lepsze jutro.

Zachęcamy do zbierania nakrętek i pomagania!

WSPIERAMY TALENTY SPORTOWE

20.04.2021

Pomaganie i sponsoring młodych talentów sportowych daje nam ogromną satysfakcję, a jednocześnie wpisuje się to w politykę społecznej odpowiedzialności biznesu.

Tym razem mamy zaszczyt wspierać 11-letniego Bartosza Bambeckiego. Ten młody i ambitny sportowiec w tym roku ponownie weźmie udział w zawodach motocyklowych w randze Mistrzostw Polski PitBike SM oraz Pucharze Polski PitBike SM. Jest to cykl zawodów motocyklowych rozgrywanych na motocyklach Pit Bike, a rywalizacja odbędzie się na torach asfaltowych w Zielonej Górze, Bydgoszczy, Koszalinie, Toruniu, Słomczynie – łącznie 11 wyścigów. 

Bartosz Bambecki w 2020 roku startował motocyklem o pojemności 125cm3 w klasie Stock 125. Mimo, że rywalizował z bardziej doświadczonymi zawodnikami, mającymi konkurencyjne motocykle, swoimi umiejętnościami, ciężkimi treningami, systematycznością i determinacją uzyskał 3 miejsce w klasyfikacji generalnej w Pucharze Polski. 

Pomoc z naszej strony pozwoli na częściowe pokrycie kosztów związanych z uczestnictwem w zawodach min. takich jak eksploatacja motocykla, logistyka związana z wynajmowaniem boxów podczas zawodów, opłatami uczestnictwa, transportem motocykla oraz kosztami treningów, które są niezbędne dla ciągłego podnoszenia umiejętności.

Bartoszowi życzymy wytrwałości w jego pasji oraz wielu sukcesów sportowych.

Bech Packaging z kolejnym wyróżnieniem “Gazele Biznesu” 2020

20.01.2021

Po raz 4. z rzędu, otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu “Gazele Biznesu”. Każdego roku najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce zostają wybrane do tego rankingu. Bech Packaging specjalizuje się w produkcji opakowań dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego oraz chemicznego. Posiadamy w swojej ofercie gotowe i popularne typy opakowań, lecz specjalizujemy się również w przygotowaniu i realizacji indywidualnych projektów pod klienta. Projektujemy, produkujemy i wysyłamy opakowania z tworzyw sztucznych dla naszych klientów w Polsce, całej Europie oraz wybranych krajach na innych kontynentach.

“Gazele Biznesu” to najstarszy i najbardziej znany, polski ranking najszybciej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Żeby się zakwalifikować, przedsiębiorstwa muszą spełnić ściśle określone wymogi ekonomiczne. 

Chcemy przy tej okazji złożyć specjalne podziękowania dla naszych klientów, partnerów oraz całego zespołu Bech Packaging – bez Was nie byłoby nas tutaj!

BECH PACKAGING UZYSKAŁ KOLEJNY CERTYFIKAT ISO 14001:2015

10.08.2020

Z dumą informujemy, że w sierpniu 2020 roku firma Bech Packaging przeszła proces certyfikacji ISO i otrzymała już drugi certyfikat: ISO 14001:2015 – certyfikat dotyczący Systemu Zarządzania Środowiskowego

Realizując swoją misję, Bech Packaging, jako producent opakowań kosmetycznych i farmaceutycznych, dostarcza swoim klientom najlepsze doświadczenia oraz najwyższej jakości produkty. Cały nasz zespół od wielu lat nieustannie pracuje nad doskonaleniem swojego rzemiosła pracy, świadczonych przez nas usług oraz wysokiej klasy produktów końcowych.

Naturalnym następstwem naszych działań była chęć potwierdzenia jakości systemu zarządzania. Certyfikacja na zgodność z międzynarodowymi normami została przeprowadzona przez akredytowaną zewnętrzną jednostkę – firmę TUV Rheinland. Dowodzi ona realizacji zobowiązania firmy Bech Packaging do ciągłego doskonalenia i zrównoważonej działalności biznesowej.

Bech Packaging na konferencji “Strategia Plastikowa i Kosmetyki”

5.09.2019
Zapraszamy na nasze stoisko podczas konferencji “Strategia Plastikowa i Kosmetyki – Nowa era opakowań” która odbędzie się 5 września 2019 w Hotelu Sound & Garden w Warszawie.
czytaj więcej

Cosmetic Business

7.06.2019
W dniach 5-6 czerwca wzięliśmy udział w targach Cosmetic Business w Monachium.
czytaj więcej

kontakt


BECH PACKAGING SP. Z O.O.
ul. Kolejowa 56
64-300 Nowy Tomyśl
Poland

email: poland@bechpackaging.com
phone: +48 61 44 37 400

nagrody bech packaging

napisz do nas