Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

O Nas

Firma

Specjalizujemy się w produkcji opakowań dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego oraz chemicznego. Posiadamy w swojej ofercie gotowe i popularne typy opakowań, lecz specjalizujemy się również w przygotowaniu i realizacji indywidualnych projektów dla klienta. Dysponujemy kreatywnym i ambitnym działem projektowym oraz narzędziownią, które pozwalają stworzyć unikalny produkt. Zapewniamy opracowanie koncepcji, przygotowanie projektu, stworzenie formy oraz produkcję. Urządzenia i materiały produkcyjne używane w Bech Packaging spełniają niezbędne normy a nasze produkty są zawsze najwyższej jakości. Tworzymy opakowania trwałe, ciekawe i dostosowane do potrzeb klienta, kreując w ten sposób trendy rynkowe.

Firma
Produkcja

Produkcja

Nieustannie rozwijamy naszą działalność jako producent opakowań plastikowych, w tym butelek i dozowników. Oferta naszej firmy to kilkaset przygotowanych propozycji, ale dzięki naszym wszechstronnym projektantom możemy stworzyć również indywidualne artykuły, dopasowane do wymagań klientów z branży kosmetycznej czy farmaceutycznej. Tworząc dla naszych klientów opakowania jednorazowe czy nakrętki plastikowe, dbamy nie tylko o jakość i funkcjonalność naszych produktów, a przede wszystkim wytrzymałość produktów końcowych, jak również wykorzystywanie ich do tworzenia produktów ekologicznych. Składa się na to również stosowanie w naszym przedsiębiorstwie tworzywa PCR pochodzącego z recyklingu, czyli wytworzonego ze zużytych opakowań z tworzyw sztucznych. W ten sposób, a także poprzez wiele innych działań, chociażby edukacyjnych, staramy się aktywnie dbać o środowisko naturalne.

Środowisko

Działania wszelkich organizacji, mające na celu polepszenie warunków życia na ziemi teraz oraz dla przyszłych pokoleń uważamy ze wszech miar za słuszne. Przy obecnym tempie rozwoju technologicznego, zapomnienie o naturalnym środowisku byłoby katastrofalne w skutkach. Chcemy mieć czytelny wkład w tę ważną sprawę. Dlatego w ramach Bech Packaging podejmujemy szeroko zakrojone działania bezpośrednie i pośrednie na rzecz ochrony naszego środowiska, które objawiają się m.in. w:

• redukcji zużycia surowców poprzez redukcję masy wyrobów, dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia pracowników oraz nowoczesnych technologii w konstruowaniu i produkcji opakowań

• redukcji odpadów produkcyjnych, poprzez ciągłe udoskonalanie procesu produkcyjnego, świadomość i motywację pracowników

• redukcji konsumpcji energii elektrycznej, poprzez ciągłe unowocześnianie parku maszynowego i zwiększanie wydajności oraz szeroko rozumianą optymalizację procesu technologicznego

• optymalizacje w łańcuchu dostaw

• wykorzystanie w do produkcji polimerów pochodzenia roślinnego (I’am green)

• wykorzystanie surowców PCR

• budowanie świadomości i wiedzy, od najmłodszych lat, w zakresie konieczności sortowania odpadów bytowych poprzez organizację wykładów w przedszkolach i szkołach podstawowych

Budujemy świadomość ekologiczną wśród pracowników na wszystkich poziomach organizacyjnych Bech Packaging. Jesteśmy przekonani o zasadności działania w słusznej sprawie.

 

Badania i rozwój
Badania i rozwój

Inwestycja w badania i rozwój to jeden z głównych czynników budowy przewagi konkurencyjnej Bech Packaging. Są to działania służące wyłonieniu nieoczywistych rozwiązań w projektowaniu i produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Celem tych aktywności jest również opracowanie nowych produktów, procesów i usług lub wprowadzanie znaczących ulepszeń do istniejących produktów. Badania te uwzględniają tworzenie elementów składowych systemów złożonych, budowę prototypów, ocenę przydatności danych rodzajów technologii, a także budowę niezbędnych w tych badaniach linii pilotażowych.

Nasz zespół profesjonalistów przygotowany jest, aby dostarczyć Państwu najlepsze rozwiązania z zakresu indywidualnego projektu opakowania, wykonania form i finalnej produkcji. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie procesu napełniania. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez Bech Packaging pomogło nam osiągnąć pozycję lidera wśród projektantów opakowań.

 

 

POLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
Klient

Odpowiedzialność za sukces i uczestnictwo w rozwoju naszych klientów poprzez nowoczesną stylistykę opakowań oraz zrozumienie i spełnienie wspólnie sprecyzowanych wymagań.

Jakość

Systematyczne i konsekwentne usprawnianie metod planowania i prowadzenia procesów. Ciągłe doskonalenie zintegrowanego systemu zarządzania w obszarze działalności związanej z wytwarzaniem opakowań  mające na celu spełnienie potrzeb,  oczekiwań naszych klientów, pracowników oraz stron zainteresowanych przy jednoczesnym uwzględnieniu i poszanowaniu aspektów środowiskowych oraz BHP. 

Kapitał

Odpowiedzialne zarządzanie posiadanym kapitałem. Wykorzystanie wiedzy i doświadczenia oraz doskonalenie kompetencji pracowników na każdym szczeblu organizacji. Zapewnienie możliwości rozwoju stosowanych technologii oraz zapewnienia zasobów niezbędnych do funkcjonowania systemu zarządzania.

Środowisko

Realizacja procesów z jednoczesną deklaracją spełnienia zobowiązań dotyczących zgodności z ochroną środowiska i poprawy efektów środowiskowej działalności związanej z produkcją opakowań. Kształtowanie świadomości ekologicznej Pracowników i Klientów oraz dzielenie się doświadczeniem w tym obszarze.

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY

Realizacja procesów w oparciu o aktualne przepisy i dobre praktyki BHP. Konsekwentne ograniczanie ryzyk i zagrożeń w obszarach BHP. Zapewnienie pracownikom bezpiecznych, higienicznych i komfortowych miejsc pracy. Współudział pracowników spółki w kreowaniu systemu zarządzania BHP.