Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Pojemniki

Kosmetyki czy farmaceutyki to wyroby tzw. wysokiego zaufania. Muszą więc trafić do opakowań bezpiecznych – wykonanych w taki sposób, aby chronić substancje przed niekontrolowanym wydostaniem się na zewnątrz. Podobnie zresztą należy traktować artykuły spożywcze: zachowają świeżość i zdatność do spożycia tylko wtedy, gdy zostaną umieszczone w szczelnych i bezpiecznych opakowaniach. Nie bez przyczyny więc proponujemy naszym klientom pojemniki farmaceutyczne, spożywcze oraz przeznaczone do chemii gospodarczej spełniające rygorystyczne standardy jakości.

Pojemniki prosto od producenta – Bechpackaging

Szeroka gama rozwiązań jaką wprowadziliśmy to zaleta naszej oferty. Umożliwiamy wybór produktów wykonanych m.in. z polipropylenu (PP) lub polietylenu (PE) - tworzyw powszechnie stosowanych do wyrobu wszelkiego rodzaju opakowań, które następnie mogą zostać wykorzystane do przechowywania żywności, preparatów kosmetycznych czy chemii gospodarczej. W sprzedaży dostępne są opakowania od 22 ml aż do 3000 ml, co umożliwia dystrybucję preparatów i substancji o przeróżnym charakterze. Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości, a tym samym składania zamówień na pojemniki bezpośrednio u producenta.

Klienci poszukujący sprawdzonych rozwiązań w zakresie opakowań farmaceutycznych oraz kosmetycznych z pewnością będą zainteresowani naszą ofertą. Specjalizujemy się w produkcji pojemników spełniających restrykcyjne wymogi jakości dotyczące bezpieczeństwa i trwałości. Nowoczesny park maszynowy oraz zdobyte doświadczenie sprawiają, że dostarczamy najlepsze rozwiązania w zakresie opakowań dla wyrobów wysokiego zaufania.