Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Pojemniki farmaceutyczne

Bechpackaging – pojemniki farmaceutyczne od producenta

W prezentowanej ofercie znajdują się standardowe typy opakowań. Proponujemy produkty o pojemności od 22 ml do 3000 ml, z możliwością doboru rodzaju szyjki czy materiału, z jakiego mają zostać wykonane. Oczywiście na tym nie kończą się nasze możliwości. Pozostajemy otwarci na potrzeby klientów - jesteśmy w stanie przygotować pojemniki farmaceutyczne, kosmetyczne, chemiczne i spożywcze na podstawie indywidualnie przygotowanego projektu

Prezentujemy szeroki asortyment opakowań przeznaczonych do przechowywania chemii gospodarczej, czyli wszelkiego rodzaju środków czyszczących oraz preparatów higienicznych, które ze względu na swoją specyfikę muszą trafić do zbiorników o szczególnych właściwościach. Z naszej strony proponujemy solidnie wykonane pojemniki wyprodukowane z tworzyw sztucznych znanych z wysokiej odporności na działanie czynników zewnętrznych. Wykorzystujemy do tego m.in. PE, PET oraz PP, a także NA oraz HDPE. Ponadto umożliwiamy wybór opakowań o określonej pojemności (od 22 ml do 3000 ml).