Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Butelki farmaceutyczne

Zachęcamy do poznania szerokich możliwości związanych z przechowywaniem oraz konfekcjonowaniem wyrobów farmaceutycznych. Zajmujemy się produkcją opakowań odpowiednich dla wyrobów tzw. wysokiego zaufania, czyli wszelkiego typu preparatów o działaniu leczniczym lub pielęgnacyjnym. W takim przypadku istotne jest, aby opakowania spełniały określone wymogi jakości, dzięki którym możliwa będzie właściwa ochrona substancji przed niekontrolowanym wydostaniem się.

Butelki farmaceutyczne – Bechpackaging

Jako producent dbamy nie tylko o wysoką jakość, ale także o dużą różnorodność proponowanych rozwiązań. Butelki dostępne są w licznych pojemnościach. Bez problemu można dopasować typ i kształt opakowania do specyfiki preparatu. Polecamy nie tylko klasyczne butelki, ale także opakowania z dodatkiem atomizerów, rozpylaczy, dozowników oraz inne rodzaje zamknięć. Przekonaj się, dlatego tak wielu producentów kosmetyków oraz farmaceutyków zaufało firmie Bechpackaging! Zamów próbkę i sprawdź nasze pozostałe propozycje.

W Bechpackaging zajmujemy się produkcją unikalnych opakowań do przechowywania suplementów diety. Z użyciem sprawdzonych metod i zaawansowanych technik produkcyjnych wytwarzamy butelki o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Jesteśmy producentem spełniającym surowe standardy oraz wymogi zawarte w normach ISO: 9001, 14001 i 45001. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokajać indywidualne potrzeby naszych klientów.

Doskonała ekspozycja produktów

Stale pracujemy nad coraz to nowymi projektami opakowań. W efekcie produkowane przez nas pojemniki i butelki są trwałe oraz wytrzymałe. Są również odpowiednie, byś mógł oznakować je etykietą z logo firmy lub opisem produktu — przykładowo metodą sitodruku. W ramach personalizacji możemy wysłać gotowe butelki do współpracującej z nami firmy, która zrobi metalizację i dostarczy Ci gotowy do napełnienia wyrób. Oba rozwiązania zapewniają oryginalną prezentację kosmetyków, leków oraz suplementów na półce sklepowej i skuteczne przyciąganie uwagi potencjalnych klientów. Eliminujemy wszelkie wątpliwości, zapewniając fachowe doradztwo — pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

Jakie butelki oferujemy?

Jako producent opakowań dbamy nie tylko o wysoką jakość, ale także o dużą różnorodność proponowanych rozwiązań. Oferujemy pojemniki i butelki w różnych pojemnościach oraz zamknięciach. W asortymencie Bechpackaging dostępne są warianty z nakrętką, atomizerem, rozpylaczem lub dozownikiem. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie dopasować typ i kształt opakowania odpowiednio do specyfiki preparatu. Jesteśmy też otwarci na nowe rozwiązania.

Przykładamy uwagę do szczegółów. Dzięki temu możemy oferować oryginalne opakowania, które zagwarantują bezpieczeństwo Twoim wyrobom – od transportu, po przechowywanie ich w przychodni, gabinecie kosmetycznym lub magazynie. Wpłyną również na estetykę Twoich produktów i skutecznie będą przyciągać uwagę potencjalnych klientów. Rozbudowany asortyment to pewność, że spośród naszej oferty wybierzesz taki pojemnik, jaki potrzebujesz. Dzięki możliwości dostosowania aplikatora zaprojektujesz opakowanie zgodne ze specyfiką Twoich wyrobów — żeli, kremów oraz płynów. Nie zwlekaj i wybierz opakowanie już dziś. Zapraszamy serdecznie do składania zamówień!