Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Butelki farmaceutyczne

Zachęcamy do poznania szerokich możliwości związanych z przechowywaniem oraz konfekcjonowaniem wyrobów farmaceutycznych. Zajmujemy się produkcją opakowań odpowiednich dla wyrobów tzw. wysokiego zaufania, czyli wszelkiego typu preparatów o działaniu leczniczym lub pielęgnacyjnym. W takim przypadku istotne jest, aby opakowania spełniały określone wymogi jakości, dzięki którym możliwa będzie właściwa ochrona substancji przed niekontrolowanym wydostaniem się.

Butelki farmaceutyczne – Bechpackaging

Jako producent dbamy nie tylko o wysoką jakość, ale także o dużą różnorodność proponowanych rozwiązań. Butelki dostępne są w licznych pojemnościach. Bez problemu można dopasować typ i kształt opakowania do specyfiki preparatu. Polecamy nie tylko klasyczne butelki, ale także opakowania z dodatkiem atomizerów, rozpylaczy, dozowników oraz inne rodzaje zamknięć. Przekonaj się, dlatego tak wielu producentów kosmetyków oraz farmaceutyków zaufało firmie Bechpackaging! Zamów próbkę i sprawdź nasze pozostałe propozycje.