Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Butelki kosmetyczne

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy wszystkie firmy specjalizujące się w produkcji kosmetyków. Ze swojej strony możemy zaproponować szeroki wybór wysokiej jakości opakowań, dzięki którym przelewanie oraz konfekcjonowanie preparatów do pielęgnacji będzie wygodne, szybkie i co ważne, bezpieczne.

Butelki na kosmetyki dostępne są w kilkudziesięciu pojemnościach (od 22 ml do 3000 ml) oraz zróżnicowanych kształtach. Z pewnością znajdziesz tu pojemnik, którego potrzebujesz – wystarczy, że skorzystasz z wygodnej wyszukiwarki produktów.

Butelki kosmetyczne od Bechpackaging

Co zyskujesz, zamawiając pojemniki z Bechpackaging? Przede wszystkim dostęp do opakowań bezpośrednio u producenta oraz możliwość dopasowania ich do specyfiki tworzonych przez siebie preparatów. Dzięki nam zaopatrzysz się w butelki na kremy, balsamy, spraye czy mydła, wraz z propozycją dopasowania odpowiedniego zamknięcia. Sprawdź, jaka gama butek odpowiada Twoim potrzebom i dopasuj odpowiednie rozwiązanie. Zamów próbkę i sprawdź czy mamy to, czego szukasz!