Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Aktualności

BECH PACKAGING UZYSKAŁ KOLEJNY CERTYFIKAT ISO 14001:2015

Z dumą informujemy, że w sierpniu 2020 roku firma Bech Packaging przeszła proces certyfikacji ISO i otrzymała już drugi certyfikat: ISO 14001:2015 – certyfikat dotyczący Systemu Zarządzania Środowiskowego

Realizując swoją misję, Bech Packaging, jako producent opakowań kosmetycznych i farmaceutycznych, dostarcza swoim klientom najlepsze doświadczenia oraz najwyższej jakości produkty. Cały nasz zespół od wielu lat nieustannie pracuje nad doskonaleniem swojego rzemiosła pracy, świadczonych przez nas usług oraz wysokiej klasy produktów końcowych.

Naturalnym następstwem naszych działań była chęć potwierdzenia jakości systemu zarządzania. Certyfikacja na zgodność z międzynarodowymi normami została przeprowadzona przez akredytowaną zewnętrzną jednostkę – firmę TUV Rheinland. Dowodzi ona realizacji zobowiązania firmy Bech Packaging do ciągłego doskonalenia i zrównoważonej działalności biznesowej.