Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Aktualności

BECH PACKAGING Z KOLEJNYM WYRÓŻNIENIEM “GAZELE BIZNESU” 2020

Po raz 4. z rzędu, otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu “Gazele Biznesu”. Każdego roku najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce zostają wybrane do tego rankingu. Bech Packaging specjalizuje się w produkcji opakowań dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego oraz chemicznego. Posiadamy w swojej ofercie gotowe i popularne typy opakowań, lecz specjalizujemy się również w przygotowaniu i realizacji indywidualnych projektów pod klienta. Projektujemy, produkujemy i wysyłamy opakowania z tworzyw sztucznych dla naszych klientów w Polsce, całej Europie oraz wybranych krajach na innych kontynentach.

“Gazele Biznesu” to najstarszy i najbardziej znany, polski ranking najszybciej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Żeby się zakwalifikować, przedsiębiorstwa muszą spełnić ściśle określone wymogi ekonomiczne. 

Chcemy przy tej okazji złożyć specjalne podziękowania dla naszych klientów, partnerów oraz całego zespołu Bech Packaging – bez Was nie byłoby nas tutaj!