Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Aktualności

Jubileusz 25-lecia działalności Bech Packaging

W czerwcu 2021 roku z dumą obchodziliśmy jubileusz 25-lecia działalności Bech Packaging.

Tak - już od 25 lat projektujemy i wykonujemy opakowania z tworzyw sztucznych dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej i chemicznej. Nasze produkty świetnie odnalazły na rynku lokalnym, jednak gros butelek i dozowników eksportujemy niemal na całą Europę. Regularnie wysyłamy nasze opakowania również do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii a nawet do krajów afrykańskich.

Nasze produkty są jednocześnie naszą wizytówką - to główna zasada, którą kierujemy się w biznesie. Dlatego szczególną wagę przywiązujemy do jakości i precyzji, kontrolując wszystkie etapy produkcji plastikowych opakowań: począwszy od wykonania projektu, na gotowym opakowaniu skończywszy. To właśnie skrupulatność, troska o detale oraz ambicja (zarówno pracowników, jak i współpracowników) pozwoliły nam zbudować solidny filar, na którym opiera się nasza 25-letnia historia.

 

Produkcja opakowań plastikowych – śmiałe spojrzenie w przyszłość

Rok jubileuszu to idealny moment nie tylko na podsumowania. Stoimy dzisiaj u progu nowych wyzwań. W zmieniającej się rzeczywistości możemy dostrzec, że trendy w branży opakowań plastikowych uznawane jak dotąd za pewne przyspieszyły, ale spoglądanie w przyszłość nigdy nie było trudniejsze, ale też bardziej fascynujące.

Z tego powodu lojalność i wsparcie naszych pracowników są wartościami nie do przecenienia. Trudno wyobrazić sobie firmę odnoszącą międzynarodowe sukcesy bez kadry zaufanych, zaangażowanych i oddanych pracowników charakteryzujących się pasją, zaangażowaniem oraz chęcią doskonalenia zarówno swoich umiejętności, jak i procesów zachodzących wewnątrz firmy. I za to przeogromnie Wam dziękujemy!

 

Bech Packaging: ludzie, na których zawsze można liczyć

Mimo tego, że pandemia skutecznie zablokowała nam świętowanie, pamiętaliśmy o naszych pracownikach, bez których nasz sukces nie byłby możliwy. Należy podkreślić, że 35% pracowników jest związanych z Bech Packaging dłużej niż 10 lat. To wspaniałe, że możemy budować firmę na tak solidnych filarach.

 

Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność za zaufanie i podziękować klientom, kontrahentom i partnerom biznesowym, z którymi przez wiele lat budowaliśmy cenne relacje biznesowe. To właśnie dzięki Państwu możemy działać: realizować zadania, szukać nowych rozwiązań oraz podnosić jakość codziennej pracy.

 

Przed nami kolejne fascynujące wyzwania!

Obecnie wchodzimy w nową erę sfery ekonomicznej, społecznej i politycznej. Od nas wszystkich zależy, czy powitamy ją z niepokojem czy otwartością. Czy będziemy uczyć się z przeszłości, czy raczej nauczymy się wyczuwać przyszłość? W Bech Packaging robimy wszystko, co w naszej mocy, aby opakowania plastikowe, których produkcja uwzględnia szeroko zakrojone działania na rzecz ochrony środowiska, służyły przyszłym pokoleniom w jak najlepszym znaczeniu tego słowa.