Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Aktualności

Wspieramy talenty sportowe

Pomaganie i sponsoring młodych talentów sportowych daje nam ogromną satysfakcję, a jednocześnie wpisuje się to w politykę społecznej odpowiedzialności biznesu.

Tym razem mamy zaszczyt wspierać 11-letniego Bartosza Bambeckiego. Ten młody i ambitny sportowiec w tym roku ponownie weźmie udział w zawodach motocyklowych w randze Mistrzostw Polski PitBike SM oraz Pucharze Polski PitBike SM. Jest to cykl zawodów motocyklowych rozgrywanych na motocyklach Pit Bike, a rywalizacja odbędzie się na torach asfaltowych w Zielonej Górze, Bydgoszczy, Koszalinie, Toruniu, Słomczynie - łącznie 11 wyścigów. 

Bartosz Bambecki w 2020 roku startował motocyklem o pojemności 125cm3 w klasie Stock 125. Mimo, że rywalizował z bardziej doświadczonymi zawodnikami, mającymi konkurencyjne motocykle, swoimi umiejętnościami, ciężkimi treningami, systematycznością i determinacją uzyskał 3 miejsce w klasyfikacji generalnej w Pucharze Polski. 

Pomoc z naszej strony pozwoli na częściowe pokrycie kosztów związanych z uczestnictwem w zawodach min. takich jak eksploatacja motocykla, logistyka związana z wynajmowaniem boxów podczas zawodów, opłatami uczestnictwa, transportem motocykla oraz kosztami treningów, które są niezbędne dla ciągłego podnoszenia umiejętności.

Bartoszowi życzymy wytrwałości w jego pasji oraz wielu sukcesów sportowych.