projekt
indywidualny


Nasz dział projektowy został stworzony specjalnie z myślą o tych klientach, którzy poszukują unikatowego opakowania dla swojego produktu.

Pobierz katalog PDF
Personalizowane modelowanie to idealny sposób stworzenia wyjątkowych projektów. Wszystkie prace wykonujemy we własnym zakresie, co obejmuje projekt koncepcji, poprzez wyrób narzędzi, produkcję, grafikę i wszechstronne usługi dekoracyjne. Dedykowany menadżer projektu pomaga wprowadzić koncepcję w życie, prowadząc klienta przez każdy krok procesu i udzielając porad dotyczących najlepszego stylu, materiałów i opcji dekoracyjnych. Stworzymy oryginalny projekt, który podkreśli charakter marki.

Szkic projektu


Wszystko zaczyna się od szkicu… Zanim zaczniemy projekt zbieramy rzetelny wywiad by wiedzieć na czym najbardziej zależy klientowi, tak by inspiracje były spójne z jego zamysłem. Każdy element opakowania tworzonego przez naszych projektantów jest owocem intensywnego poszukiwania nowych rozwiązań. Nasze wysiłki, aby znaleźć najbardziej aktualne rozwiązanie, dają nam nieograniczony potencjał twórczy.

Koncepcja bryły 3D


Bech Packaging pracuje na projektach 3D używając systemów szybkiego prototypowania. Oznacza to, że firma myśli i pracuje w trzech wymiarach. W trakcie procesu projektowania tworzymy rozmaity wachlarz możliwości, dając klientowi szybki przegląd różnych opcji projektowych. Przygotowujemy koncepcję brył dzięki wydrukom 3D, co pozwala na to by elementy opakowania, zarówno standardowe jak i personalizowane, znalazły się bardzo szybko na naszym biurku. Takie działanie umożliwia namacalny wgląd w projekt, zanim zapadnie decyzja o masowej produkcji.

Produkt końcowy


Ostatnim etapem procesu jest moment, kiedy klient otrzymuje funkcjonalne opakowanie, wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniające jego wymogi. Motorem naszych działań jest pasja i poczucie odpowiedzialności za sukces i rozwój naszych klientów. Naszym celem jest by ten, końcowy już etap, przyniósł jak najwięcej satysfakcji zleceniodawcy, a cała skrupulatność poprzednich działań przyczyniła się do wzrostu sprzedaży finalnego produktu.


kontakt


BECH PACKAGING SP. Z O.O.
ul. Kolejowa 56
64-300 Nowy Tomyśl
Poland

email: poland@bechpackaging.com
phone: +48 61 44 22 672

nagrody bech packaging

napisz do nas