Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Atomizery

Wygodne rozpylanie kosmetyków i środków higienicznych nie byłoby możliwe, gdyby nie atomizery. Są to zamknięcia do butelek charakteryzujące się specjalną dyszą, która zamienia preparat w strumień mgły. Dzięki takiemu rozwiązaniu pozyskiwanie znajdującego się wewnątrz płynu jest nie tylko znacznie wygodniejsze, ale także zdecydowanie bardziej wydajne. Nie bez przyczyny producenci kosmetyków, farmaceutyków czy środków higienicznych tak chętnie po nie sięgają.

Zamknięcia do pojemników i butelek

Klienci korzystający z naszej oferty cenią nas za wysoką jakość wyrobów, różnorodność rozwiązań oraz sięganie po bezpieczne i certyfikowane tworzywa sztuczne, takie jak HDPE i PP. W ofercie posiadamy atomizery w kilku wymiarach, w tym egzemplarze z dodatkowym zamknięciem chroniącym dyszę przed zabrudzeniem. Osoby zainteresowane współpracą z naszą firmą zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Oferujemy możliwość przetestowania produktów (zamawianie próbek) oraz dobór atomizerów idealnie dopasowanych do stosowanych w produkcji butelek.