Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknięcie Disc top

Podczas wyboru opakowania, które odpowie nie tylko na wymogi jakości stawiane przez Unię Europejską, ale także oczekiwania konsumenta, należy zwrócić uwagę na kilka elementów. Jednym z nich jest rodzaj nakrętki. Zamknięcie disc top to popularne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie przede wszystkim w branży kosmetycznej. Istotną działania jest możliwość aplikacji preparatu poprzez kliknięcie przy użyciu jednej ręki. Ponadto skutecznie chroni przed wydostaniem się produktu z opakowania. Proste w użyciu i wygodne z pewnością zostanie docenione przez konsumentów.

Zamknięcia disc top od Bechpackaging

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań oraz nakrętek do butelek. Wiemy, jakiś rozwiązań poszukują przedstawiciele branży spożywczej, kosmetycznej czy farmaceutycznej. Dlatego wybór jest tak szeroki! Zamknięcia disc top produkujemy z polipropylenu (PP) - tworzywa znanego z wysokiej trwałości na działanie czynników zewnętrznych. Dostępne są w kilku kształtach i wielkościach. Warto skorzystać z naszych rekomendacji dotyczących doboru nakrętki do konkretnego typu butelki.