Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dozowniki

Każda butelka, zarówno kosmetyczna, jak i przeznaczona do chemii gospodarczej, powinna posiadać dopasowane zamknięcie - tj. takie, dzięki któremu opakowanie będzie spełniać wszystkie należyte funkcje. W odpowiedzi na potrzeby klientów szukających sprawdzonych rozwiązań przygotowaliśmy ofertę, w której znajdują się produkowane przez nas dozowniki. Są to zamknięcia o zastosowaniu przede wszystkim w branży kosmetycznej, a także przy produkcji preparatów higienicznych oraz chemii gospodarczej.

Zamknięcia do pojemników i butelek

Dozowniki – czyli zakrętki z pompką – przeznaczone są do dawkowania odpowiedniej ilości preparatu z wnętrza butelek oraz pojemników. Wykonane zostały z bezpiecznych i trwałych tworzyw sztucznych. Wybrane modele posiadają dodatkową blokadę chroniącą przed niekontrolowanym wydostaniem się kosmetyku lub środka czyszczącego. W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych wymagających klientów przygotowaliśmy różne rozwiązania, aby sprostać wszelkim stawianym nam oczekiwaniom. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty. Istnieje możliwość zamówienia próbki oraz dopasowania dozownika do konkretnego typu butelki.