Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknięcie Flip top

Odpowiednio dopasowana osłona butelki to połowa sukcesu. Na tej podstawie konsument ocenia łatwość aplikacji czy wygodę korzystania z produktu. Dlatego tak istotne jest, aby jeszcze na etapie projektowania opakowań zwrócić uwagę na rodzaj nakrętki. W Bechpackaging udostępniamy wiele rozwiązań - jednym z nich jest zamknięcie flip top, które cieszy się uznaniem nie tylko wśród producentów kosmetyków, żywności czy chemii gospodarczej, ale także samych konsumentów.

Bechpackaging - zamknięcia flip top

Dlaczego warto zdecydować się na nakrętki tego typu? Zamknięcia flip top są niezwykle powszechne. Można spotkać się z nimi w drogeriach oraz sklepach spożywczych. Spełniają oczekiwania producentów kosmetyków, chemii gospodarczej oraz żywności. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich otwieranie było możliwe przy użyciu jednej ręki - wystarczy podważyć nakrętkę i otworzyć opakowanie. Do ich produkcji wykorzystujemy trwały materiał PP, a ponadto dostępne są w kilku modelach. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.