Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Rozpylacze spustowe

Łatwość aplikowania płynów do czyszczenia lub dezynfekcji jest niezwykle ważna z perspektywy każdego, kto na co dzień sięga po tego typu preparaty. Dlatego stosowanie rozpylaczy spustowych w branży chemicznej jest dziś tak powszechne. Za ich wyborem przemawia kilka korzyści.

Przede wszystkim otrzymujesz solidne zamknięcie dla opakowania, z którego preparat aplikowany jest zawsze pod kontrolą i świadomie. Wyposażony jest w spust, za sprawą którego można rozprowadzać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem. Wybrane końcówki posiadają zamknięcie, które skutecznie chroni przed wylaniem się środka chemicznego.

Końcówki rozpylające do butelek od producenta

Rozpylacze spustowe naszej produkcji można łatwo zastosować w butelkach używanych do aplikowania zarówno płynów czyszczących, jak i dezynfekujących. Przy wyborze rozwiązania należy sprawdzić rodzaj szyjki, do którego pasuje dana końcówka. Jako nasz klient zwróć również uwagę na materiały, z jakich wyrabiamy opakowania dla chemii gospodarczej. Sięgamy po tworzywa sztuczne cenione za trwałość, takie jak PP oraz NA.