Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Butelki spożywcze

Nasze produkty zostały przygotowane z myślą o producentach żywności oraz napojów, którzy poszukują sprawdzonego dostawcy butelek spożywczych. Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań przeznaczonych do przechowywania artykułów żywnościowych w sposób bezpieczny i zgodny z obowiązującymi standardami. Zadbaj o świeżość oraz odpowiednią zdatność do spożycia przy naszym pełnym wsparciu.

Butelki spożywcze producenta opakowań Bechpackaging

Proponujemy opakowania w standardowych, czyli najczęściej wybieranych pojemnościach, wykonane z trwałych tworzyw sztucznych. Przeznaczone są nie tylko do ochrony znajdującej się wewnątrz żywności. Dbamy o to, aby produkowane przez nas butelki spożywcze funkcjonowały również jako opakowania atrakcyjne wizualnie oraz praktyczne w codziennym stosowaniu. Oczywiście to nie wszystkie nasze możliwości. Jako producent możemy zrealizować dla Ciebie indywidualny projekt. Co trzeba zrobić? Wystarczy się z nami skontaktować: omówimy pomysł i przygotujemy zarys koncepcji.