Butelki kosmetyczne i pojemniki farmaceutyczne


Standardowa oferta firmy obejmuje ponad 600 produktów, którą tworzą butelki plastikowe farmaceutyczne oraz kosmetyczne. Są to w zdecydowanej większości opakowania jednorazowe o różnych pojemnościach, wahających się od 15 do 3000 ml. Każde opakowanie jednorazowe i pojemnik farmaceutyczny tworzone są przy użyciu zaawansowanych technologii i w oparciu o normy systemu ISO, co daje gwarancję odpowiedniej jakości artykułów.

 

Jako producent butelek kosmetycznych dla licznych firm z branży, tworzymy opakowania wykonane z różnorodnych tworzyw sztucznych, w tym najczęściej materiału PE, PP, a także PET. W zależności od przeznaczenia, nasi klienci mogą również zamówić produkty w wielu różnych kształtach, a także licznych wariantach szyjek.


Kosmetyczne


Sięgając po kosmetyk konsument zwraca szczególną uwagę na jego estetyczny wygląd. Stwórz z nami perfekcyjny produkt, kuszący pięknym opakowaniem ze sklepowej półki.

zobacz więcej

pojemniki


Farmaceutyki są wyrobami wysokiego zaufania, dlatego ich opakowania powinny być elementem kreacji kompetentnego wizerunku.

zobacz więcej
zobacz wszystkie

kontakt


BECH PACKAGING SP. Z O.O.
ul. Kolejowa 56
64-300 Nowy Tomyśl
Poland

email: poland@bechpackaging.com
phone: +48 61 44 37 400

nagrody bech packaging

napisz do nas