Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Nakrętki

Zajmujesz się produkcją lub dystrybucją kosmetyków, preparatów chemicznych bądź innych środków? Zadbaj nie tylko o estetykę, ale także bezpieczeństwo podczas ich stosowania. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko butelki, ale także dopasowane do nich nakrętki. Do wykonania poszczególnych końcówek stosujemy tworzywa sztuczne najwyższej jakości - najczęściej PP oraz PE, dzięki którym możemy uzyskać solidne, trwałe zamknięcia. Sprawdź dostępne rozwiązania i dopasuj je do typu konkretnego towaru.

Nakrętki do opakowań producenta Bechpackaging

Przygotowaliśmy kilka najpowszechniej stosowanych rodzajów nakrętek. Są to zamknięcia double walled oraz rollon. Pierwszy typ jest odpowiedni do butelek z zawartością wymagającą aplikacji - chroni nie tylko przed wylaniem się preparatu, ale także zaschnięciem dozowników czy atomizerów. Drugi typ znakomicie nadaje się do zastosowania w branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej: specjalnie zaprojektowany dozownik o gładkiej powierzchni umożliwia wygodne i ergonomiczne wykorzystanie produktu.